Eseménynaptár
2024. május
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
1
2
4
5
11
12
15
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Összes esemény ›

Aktuális információk
Összes hír ›
Főoldal   »   Eredményeink   »   Kitűnők

Kitűnő tanulóink a 2022/23-as tanév végén

2023. június 22. csütörtök 20:22

9.NA:
Boda Szilvána 
Kaltenecker Eszter
Szőke Alexa
Tímár Anna
 
9.NB:
Dénes Andrea
Farkas Lara
Kertész Zsófia
Knapp Nikolett
Knizner Kata
Köcski Nóra
Nyiscsák Réka
Pelyvás Tímea
 
 9.B
Babinszki Lara
Farkas Kitti
Halász Bereniké
Hidvégi Melinda
 
10.A:
Bokros Bettina Viktória
Sinkó Flórián
Wallandt Gergely
 
10.B:
Baumann Brigitta
Baumann Noémi
Kovács Fanni
Márta Viktória
Murányi Ádám
Zilling Gerda Hanna
 
11.A
Falticska-Koráb Gréta
Hambalkó Laura
Réti Kamilla
Szabó Lilla
 
11.B:
Kékesi Márton
Kleineizl Nikolett
Kremers Lívia
Melo Hanna
Molnár Eszter
Takács Laura Hanna
Tófalvi Dóra
 
12.A:
Csombó Kamilla
Fazekas Réka
 
12.B:
Nadj Tímea
 

 

Kitűnőre érettségizett tanulóink a 2021/2022-es tanévben

2022. június 23. csütörtök 09:42

Végzőseink a 2021/22-es tanévben is remekül teljesítettek, 16-an kitűnő érettségi bizonyítványt szereztek.
 
 
12.A
Bencsik Botond
Bhatia Sabir
Kémenes Zsuzsanna
Lakatos Csaba
Nagy Csillag
Payer Péter
Saskó Andrea
Tóth Levente
 
12.B
Aszalós Zoltán 
Balog Johanna 
Dancs Ágnes Anna
Dull Zsófia
Farkas Dorina Anna
Gráf Ádám
Orbán Emese Réka
Sztaskó Kira Fanni
 
Szívből gratulálunk kitűnőinknek a kiváló eredményhez!

Kitűnőre érettségizett tanulóink 2022/2023

2023. június 27. kedd 10:18

Végzőseink a 2022/23-as tanévben is remekül teljesítettek, 10-en kitűnő érettségi bizonyítványt szereztek.
 
 
12.A
Csombó Kamilla
Fazekas Réka
Nagy Krisztina
Viza-Nagy Liána
 
12.B
Eszenyi Noémi Lujza
Koósa Róbert Imre
Nadj Tímea
Pelle Nóra
Réső Kata
Székely Balázs
 
Szívből gratulálunk kitűnőinknek a kiváló eredményhez!
 

Kitűnő tanulóink a 2021/2022-es tanév végén

2022. június 23. csütörtök 09:19

9.NA:
Bálint Martin Patrik 
Kovács Boglárka 
 
9.NB:
Babinszki Lara 
Fajta István László
Farkas Kitti Zoé
Halász Bereniké   
Hidvégi Melinda   
Juhász Dávid   
Petróczi Máté       
Szutter Olivér       
Tancsik Renáta     
Tarbály Szandra   
Tóth-Pataki Réka
 
9.A:
Bokros Bettina Viktória
Sinkó Flórián
9.B:
Baumann Brigitta
Fábián Léna
Márta Viktória
Murányi Ádám
Zilling Gerda Hanna
 
10.B:
Kékesi Márton

11.A:
Viza-Nagy Liána

11.B:
Nadj Tímea
 
12.A:
Bencsik Botond
Nagy Csillag Janka
 
12.B:
Sztaskó Kira Fanni

 

Kitűnő tanulóink a 2020/2021-es tanév végén

2021. június 21. hétfő 08:14

9.NA:
Bokros Bettina 
Döbörhegyi Bence
Wallandt Gergely 

9.NB:
Baumann Brigitta 
Baumann Noémi 
Dobozi Panna 
Fábián Léna
Ivaskó Ádám
Kovács Fanni
Rubletzky-Kárász Lilla
Smak Milán
Zilling Gerda

9.B:
Kékesi Márton
Kremers Lívia
Tisza Petra

10.B:
Nadj Tímea

11.A:
Bencsik Botond
Kémenes Zsuzsanna
Payer Péter
Váradi Kevin

11.B:
Dull Zsófia
Karmacsi Tímea
Orbán Emese
Sztaskó Kíra
Takács Flóra

12.A:
Gaál Réka

 

Kitűnőre érettségizett tanulóink a 2020/21-es tanévben

2021. június 18. péntek 08:38

Végzőseink a 2020/21-es tanévben is remekül teljesítettek, 11-en kitűnő érettségi bizonyítványt szereztek.
 
12.A
1. Berke Jázmin
2. Vizkeleti Gréta
 
12.B
1. Dán Brigitta
2. Eszenyi Marcell
3. Galambos Patrik
4. Kállai Adrienn
5. Koósa Tamás
6. Kmetz Enikő
7. László Dániel 
8. Petri Gyula 
9. Potyondi Gergely
 
Szívből gratulálunk kitűnőinknek a kiváló eredményhez!

 

Kitűnőre érettségizett tanulóink a 2019/20-as tanév végén

2020. június 19. péntek 13:29

Végzőseink a 2019/20-as tanévben is remekül teljesítettek, 19-en kitűnő érettségi bizonyítványt szereztek.
 
12.AC
1. Bosnyák Dániel Gyula
2. Deli Zsófia
3. Deminger Diána Noémi
4. Fakan Péter Levente
5. Faragó Dorottya
6. Harmati Lilla Brenda
7. Kirilly Dóra
8. Kóczán Nikolett
9. Lányi Magdolna
10.  Simon Kristóf
11.  Szakács Adrienn
12.  Tóth Zsuzsanna
 
12.BD
1. Fazekas Ella Rozália
2. Kiss Máté Márk
3. Nadj Dorottya
4. Pelyvás Attila Béla
5. Surányi Melinda
6. Szadai Barnabás
7. Tóth Viktória
 
Szívből gratulálunk kitűnőinknek a kiváló eredményhez!

 

Kitűnő tanulóink a 2019/20-as tanév végén

2020. június 19. péntek 12:56

9.NA
Falticska-Koráb Gréta
9.NB
Balogh Borbála
Klein Bálint
Kleineizl Nikolett
Kremers Lívia Sarolta
Molnár Eszter
Tisza Petra Katalin
Töreki Kristóf
9B
Eszenyi Noémi Lujza
Kuti Ágnes
Nadj Tímea
10.A
Nagy Csillag Janka
Payer Péter Balázs
Uj Luca Sára
Váradi Kevin
10.B
Dull Zsófia
Orbán Emese Réka
Szolnoki Evelin
Sztaskó Kíra Fanni
11.A
Gaál Réka Ágnes
Mayer Laura
Vízkeleti Gréta
11.B
Kmetz Enikő Szilvia
12.AC
Bosnyák Dániel Gyula
Faragó Dorottya
Harmati Lilla Brenda
12.BD
Dávid Fruzsina
Fazekas Ella Rozália
Kenéz Antónia
Nadj Dorottya
Pallagi Petronella
Szadai Barnabás
 
 
 

Kitűnőre érettségizett tanulóink a 2018/2019-es tanévben

2019. június 24. hétfő 13:26

Végzőseink a 2018/19-as tanévben is remekül teljesítettek, 13-en kitűnő érettségi bizonyítványt szereztek.
 
12.AC
Balogh Dominika
Hetyei Réka
Tóth Bálint
 
12.BD
Börcs Dóra
Fakli Fanni
Fakli Szimonetta
Fülöp Antónia
Komlódi Eszter
Kovács Réka
Kun Viktória
Serfel Kincső
Stiga Viktória
Strausz Lili
 
Szívből gratulálunk kitűnőinknek a kiváló eredményhez!

 

Kitűnő tanulóink a 2018/2019-es tanév végén

2019. június 24. hétfő 12:51

9NA
Bősz Tamás 
Csenteri Ákos
Fazekas Réka Mónika
Horváth Kata
Knolmár Laura Lili 
Szabó Bence
Viza-Nagy Liána
9NB
Eszenyi Noémi Lujza
Kuti Ágnes
Nadj Tímea
Székely Balázs
9.A
Payer Péter Balázs
Váradi Kevin
9.B
Orbán Emese Réka  Sztaskó Kíra Fanni
11.AC
Faragó Dorottya
Harmati Brenda Lilla
11.BD
Fazekas Ella Rozália
12.BD
Fakli Fanni 
Fakli Szimonetta
Fülöp Antónia
Kun Viktória
 
 
 
 
  
  
© 2020 Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium / Minden Jog Fenntartva