Válasszon nyelvet!

MagyarDeutsch
Címlap
OKTV eredmények 2016/17
2017. április 06. csütörtök, 10:13
Büszkék vagyunk iskolánk minden diákjára, akik a 2016/17-es tanévben is szép számmal (nem kevesebb, mint 64-en) indultak az országos középiskolai tanulmányi versenyeken, néhányuk több kategóriában is. 
 

A tantárgyankénti részvétel a következőképpen alakult:

angol nyelv I. kat. 
13 fő
biológia I. kat.
7 fő
biológia II. kat.
5 fő
fizika II. kat.
4 fő
földrajz
10 fő
informatika I. kat.
1 fő
kémia I. kat.
6 fő
magyar irodalom
3 fő
matematika II. kat.
3 fő
német nemzetiségi ny. és ir.
21 fő
német nyelv II. kat.
46 fő
történelem
11 fő
 
Az első fordulóból 13-an jutottak tovább, név szerint:
 Tantárgy, kat.
 Tanuló
Évf.
 oszt.
 Felkészítők
német nyelv II. kat.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
Linka Tamás
német nyelv II. kat.
Magyar Beatrix
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Malonyai-Pető Réka Boglárka
12
BD
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Nagy Szonja
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Paksi Máté Gábor
12
AC
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
német nyelv II. kat.
Pnyakovics Levente
12
AC
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
német nyelv II. kat.
Szabó Dalma
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Szabó Marcell Erik
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Tóth Levente Sándor
11
BD
Linka Tamás
német nyelv II. kat.
Turcsik Adrienn
12
BD
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Welsch Lilla
12
AC
Varsányi Krisztina
történelem
Tóth Levente Sándor
11
BD
Kertész Gábor
német nemzetiségi ny. és ir.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
Szép Tímea
német nemzetiségi ny. és ir.
Malonyai-Pető Réka Boglárka
12
BD
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Paksi Máté Gábor
12
AC
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
 
Közülük 8-an jutottak a döntőbe:
 Tantárgy, kat.
 Tanuló
 Évf.
 oszt.
Helyezés
 Felkészítők
német nyelv II. kat.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
31
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
2
Linka Tamás
német nyelv II. kat.
Paksi Máté Gábor
12
AC
6
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
német nyelv II. kat.
Welsch Lilla
12
AC
27
Varsányi Krisztina
német nemzetiségi ny. és ir.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
18
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
6
Szép Tímea
német nemzetiségi ny. és ir.
Malonyai-Pető Réka Boglárka
12
BD
20
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Paksi Máté Gábor
12
AC
2
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
 
Szívből gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak!