31

Összes esemény ›

Aktuális információk
Összes hír ›
Főoldal / Hírek / Tanulságos és eredményes szereplés a Dél-pesti Regionális Meghívásos Röplabda Tornán 2018

2018. november 09. péntek 13:12

Iskolánkat ismételten az a megtiszteltetés érte, hogy röplabda csapatait ismét meghívták a fenti tornára, ahol két kategóriában indultunk.
A női kategória játéknapja volt előbb, okt. 16-án. Öt csapat nevezett, amelyek körmérkőzéses rendszerben mérkőztek meg. Sajnos az első meccsünket, végig vezettünk, az utolsó percekben, kettő ponttal elvesztettük. Ez az ezüstérembe került, tehát „csak” bronzérmesek lettünk, a lányok nem kis csalódottságára. Valóban, talán a második hely volt a reálisan elvárható. Mindazonáltal dicséret illeti a hat lányt!

Erhardt Lilla 9.NB
Mikus Kíra 10.A
Matyóka Anna 12.AC
Hetyei Réka 12.AC
Reisch Petra 12.AC
Erdei Loretta 11.AC

Okt. 17- én voltak a vegyes kategória mérkőzései. 9 csapat nevezett, amelyeket három hármas csoportba osztottak a szervezők. Csapatunk a második helyen jutott tovább, így a 4-6. helyért folytathatta a küzdelmeket. Helyenként kiemelkedő játékkal, negyedikek lettünk az igen erős mezőnyben, ami nagyon jó eredménynek számít.