Válasszon nyelvet!

MagyarDeutsch
OKTV díjátadó 2017
2017. június 06. kedd, 10:58

2017. június 2-án, a budai Móricz Zsigmond Gimnáziumban rendezték az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek ünnepélyes díjátadóját.

Német nemzetiségi nyelv és irodalom valamint Német nyelv II-es kategóriában is DNG-s diák hozta el a második helyet. Szeretettel gratulálunk Paksi Máténak és Dömötör-Nagy Dórának!

 

 
A legeredményesebb német OKTV-seink 2017-ben
2017. április 10. hétfő, 13:00

Az idei Német nemzetiségi nyelv és irodalom valamint Német, mint idegen nyelv OKTV-n is fantasztikus sikereket arattak diákjaink. A két legkiválóbb eredményt Paksi Máté (12.AC), valamint Dömötör-Nagy Dóra (11.BD) érte el a következő felosztásban:

  Német nemzetiségi nyelv és irodalom Német, mint idegen nyelv
Paksi Máté 2. helyezett 6. helyezett
Dömötör-Nagy Dóra 6. helyezett 2. helyezett
 
Lenyűgöző, hogy mindketten mindkét kategóriában ilyen kiváló eredményt értek el! Nagy szeretettel gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!

A kép alatti baloldali háromszögre kattintva rövid interjú érhető el kettőjükkel, melyben megtudhatjuk többek között a "siker titkát" is... wink

 

 
OKTV eredmények 2016/17
2017. április 06. csütörtök, 10:13
Büszkék vagyunk iskolánk minden diákjára, akik a 2016/17-es tanévben is szép számmal (nem kevesebb, mint 64-en) indultak az országos középiskolai tanulmányi versenyeken, néhányuk több kategóriában is. 
 

A tantárgyankénti részvétel a következőképpen alakult:

angol nyelv I. kat. 
13 fő
biológia I. kat.
7 fő
biológia II. kat.
5 fő
fizika II. kat.
4 fő
földrajz
10 fő
informatika I. kat.
1 fő
kémia I. kat.
6 fő
magyar irodalom
3 fő
matematika II. kat.
3 fő
német nemzetiségi ny. és ir.
21 fő
német nyelv II. kat.
46 fő
történelem
11 fő
 
Az első fordulóból 13-an jutottak tovább, név szerint:
 Tantárgy, kat.
 Tanuló
Évf.
 oszt.
 Felkészítők
német nyelv II. kat.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
Linka Tamás
német nyelv II. kat.
Magyar Beatrix
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Malonyai-Pető Réka Boglárka
12
BD
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Nagy Szonja
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Paksi Máté Gábor
12
AC
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
német nyelv II. kat.
Pnyakovics Levente
12
AC
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
német nyelv II. kat.
Szabó Dalma
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Szabó Marcell Erik
11
AC
Szép Tímea
német nyelv II. kat.
Tóth Levente Sándor
11
BD
Linka Tamás
német nyelv II. kat.
Turcsik Adrienn
12
BD
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Welsch Lilla
12
AC
Varsányi Krisztina
történelem
Tóth Levente Sándor
11
BD
Kertész Gábor
német nemzetiségi ny. és ir.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
Szép Tímea
német nemzetiségi ny. és ir.
Malonyai-Pető Réka Boglárka
12
BD
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Paksi Máté Gábor
12
AC
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
 
Közülük 8-an jutottak a döntőbe:
 Tantárgy, kat.
 Tanuló
 Évf.
 oszt.
Helyezés
 Felkészítők
német nyelv II. kat.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
31
Jakus Enikő
német nyelv II. kat.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
2
Linka Tamás
német nyelv II. kat.
Paksi Máté Gábor
12
AC
6
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
német nyelv II. kat.
Welsch Lilla
12
AC
27
Varsányi Krisztina
német nemzetiségi ny. és ir.
Budai Dóra Zsuzsanna
12
BD
18
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Dömötör-Nagy Dóra
11
BD
6
Szép Tímea
német nemzetiségi ny. és ir.
Malonyai-Pető Réka Boglárka
12
BD
20
Jakus Enikő
német nemzetiségi ny. és ir.
Paksi Máté Gábor
12
AC
2
Szép Tímea, Varsányi Krisztina
 
Szívből gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak! 
 
 
 
OKTV eredmények 2015/16
2016. április 18. hétfő, 10:27
Büszkék vagyunk iskolánk minden diákjára, akik a 2015/16-os tanévben is szép számmal (nem kevesebb, mint 58-an) indultak az országos középiskolai tanulmányi versenyeken, néhányuk több kategóriában is. 
 

A tantárgyankénti részvétel a következőképpen alakult:

angol nyelv I. kategória 
  12 fő
biológia I. kategória
5 fő
biológia II. kategória
5 fő
fizika I. kategória
2 fő
fizika II. kategória
3 fő
földrajz
5 fő
kémia I. kategória
1 fő
kémia II. kategória
1 fő
magyar irodalom
6 fő
német nemzetiségi nyelv és ir.
6 fő
német nyelv II. kategória
30 fő
történelem
19 fő
 

Az első fordulóból 9-en jutottak tovább, név szerint:

 Tantárgy, kategória
 Tanuló
Évf.
 oszt.
 Felkészítők
 Biológia II.
 Makai Márton
13.
 B
 Szirmai József
 Földrajz
 Surman-Majeczki Martin
13.
 B
 Antalné Tóth Tünde
 Magyar irodalom
 Varga Viktória
13.
  B
 Dr. Sebők Melinda
 Német nyelv (II. kat.)
 Wágner Enikő Loretta
13.
 A
 Ormainé Peresztegi Nikoletta
 Német nyelv (II. kat.)
 Paksi Máté
11.
  AC
 Hackné Wachtelschneider Anna
 Német nyelv (II. kat.)
 Kém Antónia
13.
 B
 Jakus Enikő
 Német nyelv (II. kat.)
 Malonyai- Pethő Réka
11.
 BD
 Jakus Enikő
 Német nemz. nyelv és ir.
 Wágner Enikő Loretta
13.
 A
 Ormainé Peresztegi Nikoletta
 Történelem
 Fejérvári Máté
13.
 B 
 Kertész Gábor
 

Közülük 7-en jutottak a döntőbe:

 Tantárgy, kategória
 Tanuló
 Évf.
 oszt.
Helyezés
 Felkészítők
 Földrajz
 Surman-Majeczki Martin
13.
 B
41.
 Antalné Tóth Tünde
 Magyar irodalom
 Varga Viktória
13.
 B
1.
 Dr. Sebők Melinda
 Német nyelv (II. kat.)
 Wágner Enikő Loretta
13.
 A
14.
 Ormainé Peresztegi Nikoletta
 Német nyelv (II. kat.)
 Paksi Máté
11.
 AC
15.
 Hackné Wachtelschneider Anna
 Német nyelv (II. kat.)
 Kém Antónia
13.
 B
17.
 Jakus Enikő
 Német nyelv (II. kat.)
 Malonyai- Pethő Réka
11.
 BD
37.
 Jakus Enikő
 Német nemz. nyelv és ir.
 Wágner Enikő Loretta
13.
 A
6.
 Ormainé Peresztegi Nikoletta
 
Szívből gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanáruknak! 

 

 
2. helyezés a Német nemzetiségi nyelv és irodalom OKTV döntőjében
2015. március 17. kedd, 15:12

Iskolánk 12.B osztályos tanulója, Surman-Majeczki Martin fantasztikus végeredménnyel zárta a Német nemzetiségi nyelv és irodalom OKTV döntőjét.

Az írásbeliről a második helyen jutott tovább és a szóbeli vizsga után (szövegértés, irodalom és népismeret szekciókban) megőrizte ezt az eredményt, összesítésben is a második helyen zárt.

Martinnak és felkészítőtanárának, Szép Tímea tanárnőnek, és némettanárainak szívből gratulálunk a sikerhez!

 

 

 
OKTV továbbjutóink 2014
2014. február 17. hétfő, 11:09

Büszkék vagyunk iskolánk minden diákjára, akik a 2013/14-es tanévben is szép számmal (nem kevesebb, mint 54-en) indultak az országos középiskolai tanulmányi versenyeken, néhányuk több kategóriában is. A nevezettek névsorát a az "Eredmények"/ "OKTV" menüre kattintva lehet megtekinteni.

A tantárgyankénti részvétel a következőképpen alakult:
angol nyelv I. kategória 
4
biológia I. kategória
8
biológia II. kategória
6
fizika II. kategória
16
földrajz
4
kémia I. kategória
1
magyar nyelv
1
matematika II. kategória
8
német nemzetiségi nyelv és ir.
13
német nyelv II. kategória
3
történelem
25
 
Az első fordulóból heten jutottak tovább, név szerint:
 Verseny
 Tanuló
Évf.
 oszt.
 Felkészítők
 angol nyelv I. kategória
 Orbán Lilla
13
b
 Bertók Evelina
 biológia II. kategória
 Nagy Fanni Veronika
13
b
 Szirmai József
 kémia I. kategória
 Girnt Péter
13
a
 Kalmár Katalin
 német nemzetiségi nyelv és ir.
 Mészáros Henriette
12
b
 N. Laczkó Erzsébet
 német nemzetiségi nyelv és ir.
 Tóth Anita
12
b
 N. Laczkó Erzsébet
 német nyelv II. kategória
 Nagy Ágnes
13
a
 Kóbor Ágnes
 német nyelv II. kategória
 Ürögi Réka
13
b
 Dr. Varsányi Krisztina
 
Közülük  négyen jutottak a döntőbe:
 Verseny  Tanuló  Évf.  oszt.  Felkészítők
 német nemzetiségi nyelv és ir.
 (A 2. forduló rögtön a döntő.)
 Mészáros Henriette 12 b  N. Laczkó Erzsébet
 német nemzetiségi nyelv és ir.
 (A 2. forduló rögtön a döntő.)
 Tóth Anita 12 b  N. Laczkó Erzsébet
 német nyelv II. kategória  Nagy Ágnes 13 a  Kóbor Ágnes
 német nyelv II. kategória  Ürögi Réka 13 b  Dr. Varsányi Krisztina
 
Szívből gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítőtanáruknak! További sikeres szereplést a a döntőben!
 
 
2013/14-es OKTV időpontjai
2013. szeptember 30. hétfő, 07:28
Verseny megnevezése Első forduló
2013/2014
Második forduló
2014
Döntő forduló
2014
Történelem 2013.11.04 2014.01.07 2014.04.15
Földrajz 2013.11.05 2014.01.09 2014.04.16
Angol nyelv I. kategória 2013.11.12 2014.02.05 2014.03.25
Magyar nyelv 2013.11.13 2014.01.22 2014.04.03
Fizika II. kategória 2013.11.14 2014.02.13 2014.04.05
Kémia I. kategória 2013.11.18 2014.02.10 2014.03.29
Biológia I. kategória 2013.11.21 2014.02.17 2014.04.12
Biológia II. kategória 2013.11.21 2014.02.17 2014.04.12
Német nyelv II. kategória 2013.11.25 2014.02.04 2014.03.28
Matematika II. kategória 2013.11.28 2014.01.29 2014.03.24
Német nemzetiségi nyelv és irodalom 2014.01.16   2014.03.17
 
2013/14-es OKTV-re jelenkezettek névsora
2013. szeptember 26. csütörtök, 09:17
verseny
tanuló
osztály
felkészítők
angol nyelv I. kategória
Gut Evelyn
13
b
Bertók Evelina, Kazárné Szőke Anikó
angol nyelv I. kategória
Nagy Simon Aladár
13
b
Bertók Evelina
angol nyelv I. kategória
Orbán Lilla
13
b
Bertók Evelina
angol nyelv I. kategória
Ürögi Réka
13
b
Kazárné Szőke Anikó
         
biológia I. kategória
Badacsonyi Boglárka
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Hetényi Anna Klára
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Mayer Tamás
12
a
Szirmai József
biológia I. kategória
Mészáros Henriette
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Nagyistók Luca
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Pálmai Ádám
12
a
Szirmai József
biológia I. kategória
Patyi Dorottya
12
a
Szirmai József
biológia I. kategória
Szűcs Angéla
12
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Hatwagner Cintia
13
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Horváth Veronika
13
b
Szirmai József
biológia II. kategória
Hunkár Henriett
13
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Martsa Dóra
13
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Nagy Fanni Veronika
13
b
Szirmai József
biológia II. kategória
Váradi Melinda
13
b
Szirmai József
         
fizika II. kategória
Balogh Bence
13
b
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Bogdányi Ádám
12
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Borbély Dávid
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Fazekas Borbála
13
a
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Hirt Laura
13
a
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Kelemen Bence István
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Kiss Richárd Márk
13
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Komáromi Gergely
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Kőhalmi Márk
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Lovas Zoltán
13
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Mayer Tamás
12
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Patyi Dorottya
12
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Péter Tamás
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Péteri Gabriella
13
b
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Szabó Bálint
13
b
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Váradi Melinda
13
b
Hömöstrei Mihály
         
földrajz
Bohácsi Bettina
13
b
Szabó Mátyás
földrajz
Gotthard Anna
13
b
Szabó Mátyás
földrajz
Nagy Simon Aladár
13
b
Szabó Mátyás
földrajz
Tóth Anita
12
b
Szabó Mátyás
         
kémia I. kategória
Girnt Péter
13
a
Kalmár Katalin
         
magyar nyelv
Koczák Eszter
12
a
Galambos Róbert
         
matematika II. kategória
Borbély Dávid
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Híves Estilla
12
a
Nagyné Pálmay Piroska
matematika II. kategória
Kelemen Bence István
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Komáromi Gergely
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Kőhalmi Márk
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Lovas Zoltán
13
a
Csukonyi Zsuzsanna
matematika II. kategória
Péter Tamás
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Szabó Bálint
13
b
Csukonyi Zsuzsanna
         
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Bach Dorottya
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Erdei Katalin
13
b
Varsányi Krisztina, Szép Tímea
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Hetényi Anna Klára
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Jacsó Dóra
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Kelemen Bence István
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Komáromi Gergely
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Mészáros Henriette
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Mucsi Krisztián
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Nagyistók Luca
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Radjenovic Aleksandra
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Schenk Zsófia
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Sebők Regina Ivett
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Tóth Anita
12
b
N. Laczkó Erzsébet
         
német nyelv II. kategória
Erdei Katalin
13
b
Szép Tímea
német nyelv II. kategória
Nagy Ágnes
13
a
Kóbor Ágnes
német nyelv II. kategória
Ürögi Réka
13
b
Varsányi Krisztina
         
történelem
Csorba Noémi
13
a
Kertész Gábor
történelem
Fraunberger Mercédes
13
b
Farkas Mónika
történelem
Frühwirth Tamás
12
a
Kertész Gábor
történelem
Glöckl Szvetlána
13
b
Farkas Mónika
történelem
Hajzer sándor
13
a
Kertész Gábor
történelem
Híves Estilla
12
a
Kertész Gábor
történelem
Horváth Balázs László
13
a
Kertész Gábor
történelem
Kaltenecker Miklós
12
a
Kertész Gábor
történelem
Kékesi Gergő
12
a
Kertész Gábor
történelem
Kertay Ágnes
12
a
Kertész Gábor
történelem
Kiss Richárd
12
a
Kertész Gábor
történelem
Mészáros Bence
12
b
Farkas Mónika
történelem
Müller Norbert
12
a
Kertész Gábor
történelem
Nagy Ágnes
13
a
Kertész Gábor
történelem
Nagy Simon Aladár
13
b
Farkas Mónika
történelem
Papp Dénes
12
a
Kertész Gábor
történelem
Pintér Noel
12
a
Kertész Gábor
történelem
Rédl Tamás
12
a
Kertész Gábor
történelem
Sebők Máté Zoltán
13
a
Kertész Gábor
történelem
Szabó Annamária
12
b
Farkas Mónika
történelem
Szabó Márk
12
a
Kertész Gábor
történelem
Szauter Mária
13
b
Farkas Mónika
történelem
Tepliczky Csilla
13
b
Farkas Mónika
történelem
Ürögi Réka
13
b
Farkas Mónika
történelem
Varga Patrick
12
a
Kertész Gábor

 

 
Országos középiskolai tanulmányi verseny 2012/2013
2013. június 17. hétfő, 08:06
Tantárgy Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
Német nyelv II 16 Skultéti Tünde Linka Tamás

 

 
Német nyelv II . OKTV 2012
2012. november 27. kedd, 09:40

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny 2012/2013 

Német nyelv II. - 1. forduló
 
2012. november 26. hétfő 14:00-17:00
 
Résztvevő tanulók:
Burinda Fabrice 12.B
Gyenge Viktória 13.A
Kreisz Bettina 13.B
Nagy Ágnes 12.A
Szauter Mária 12.B
Skultéti Tünde 13.B
Krázsik Fanni 12.B
 
<< Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 2
    
Ma 2017. december 12., kedd Gabriella napja van. Holnap Luca és Otília napja lesz.

A tanév végéig már csak...

Courtesy of Go Mylo Countdown

felvi

ONLINE

Oldalainkat 111 vendég böngészi