Válasszon nyelvet!

MagyarDeutsch
Címlap Eredmények Elnyert ösztöndíjak Nemzetiségi ösztöndíj Pest Megyei Nemzetiségi Ösztöndíjat nyert 2019/20
Pest Megyei Nemzetiségi Ösztöndíjat nyert 2019/20
2019. november 19. kedd, 13:41

A Pest Megyei Német Önkormányzat jóvoltából iskolánkból idén négy tanuló nyerte el a Pest Megyei Nemzetiségi Ösztöndíjat, név szerint Leéb Fruzsina 10.A, valamint Rizmajer Dóra, Szolnoki Evelin és Sztaskó Kíra 10.B osztályos tanulók. Az ösztöndíjban részesülés alapfeltétele volt az aktív nemzetiségi tevékenység, a legalább 4-es tanulmányi átlag, illetve az osztályfőnök és az igazgató ajánlása.

Az ünnepélyes átadóra 2019. november 17-én, az észak-magyarországi Nemzetiségi Gálán került sor.

Köszönjük a Pest Megyei Német Önkormányzat támogatását!

Díjazott tanulóinknak szívből gratulálunk, további eredményes tanulmányokat és aktív nemzetiségi tevékenységet kívánunk!