Válasszon nyelvet!

MagyarDeutsch
Címlap Eredmények OKTV 2013/14-es OKTV-re jelenkezettek névsora
2013/14-es OKTV-re jelenkezettek névsora
2013. szeptember 26. csütörtök, 09:17
verseny
tanuló
osztály
felkészítők
angol nyelv I. kategória
Gut Evelyn
13
b
Bertók Evelina, Kazárné Szőke Anikó
angol nyelv I. kategória
Nagy Simon Aladár
13
b
Bertók Evelina
angol nyelv I. kategória
Orbán Lilla
13
b
Bertók Evelina
angol nyelv I. kategória
Ürögi Réka
13
b
Kazárné Szőke Anikó
         
biológia I. kategória
Badacsonyi Boglárka
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Hetényi Anna Klára
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Mayer Tamás
12
a
Szirmai József
biológia I. kategória
Mészáros Henriette
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Nagyistók Luca
12
b
Szirmai József
biológia I. kategória
Pálmai Ádám
12
a
Szirmai József
biológia I. kategória
Patyi Dorottya
12
a
Szirmai József
biológia I. kategória
Szűcs Angéla
12
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Hatwagner Cintia
13
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Horváth Veronika
13
b
Szirmai József
biológia II. kategória
Hunkár Henriett
13
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Martsa Dóra
13
a
Szirmai József
biológia II. kategória
Nagy Fanni Veronika
13
b
Szirmai József
biológia II. kategória
Váradi Melinda
13
b
Szirmai József
         
fizika II. kategória
Balogh Bence
13
b
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Bogdányi Ádám
12
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Borbély Dávid
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Fazekas Borbála
13
a
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Hirt Laura
13
a
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Kelemen Bence István
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Kiss Richárd Márk
13
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Komáromi Gergely
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Kőhalmi Márk
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Lovas Zoltán
13
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Mayer Tamás
12
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Patyi Dorottya
12
a
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Péter Tamás
12
b
Hömöstrei Mihály, Tápai Ildikó Anikó
fizika II. kategória
Péteri Gabriella
13
b
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Szabó Bálint
13
b
Hömöstrei Mihály
fizika II. kategória
Váradi Melinda
13
b
Hömöstrei Mihály
         
földrajz
Bohácsi Bettina
13
b
Szabó Mátyás
földrajz
Gotthard Anna
13
b
Szabó Mátyás
földrajz
Nagy Simon Aladár
13
b
Szabó Mátyás
földrajz
Tóth Anita
12
b
Szabó Mátyás
         
kémia I. kategória
Girnt Péter
13
a
Kalmár Katalin
         
magyar nyelv
Koczák Eszter
12
a
Galambos Róbert
         
matematika II. kategória
Borbély Dávid
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Híves Estilla
12
a
Nagyné Pálmay Piroska
matematika II. kategória
Kelemen Bence István
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Komáromi Gergely
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Kőhalmi Márk
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Lovas Zoltán
13
a
Csukonyi Zsuzsanna
matematika II. kategória
Péter Tamás
12
b
Lipták Tünde
matematika II. kategória
Szabó Bálint
13
b
Csukonyi Zsuzsanna
         
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Bach Dorottya
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Erdei Katalin
13
b
Varsányi Krisztina, Szép Tímea
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Hetényi Anna Klára
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Jacsó Dóra
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Kelemen Bence István
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Komáromi Gergely
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Mészáros Henriette
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Mucsi Krisztián
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Nagyistók Luca
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Radjenovic Aleksandra
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Schenk Zsófia
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Sebők Regina Ivett
12
b
N. Laczkó Erzsébet
német nemzetiségi nyelv és irodalom
Tóth Anita
12
b
N. Laczkó Erzsébet
         
német nyelv II. kategória
Erdei Katalin
13
b
Szép Tímea
német nyelv II. kategória
Nagy Ágnes
13
a
Kóbor Ágnes
német nyelv II. kategória
Ürögi Réka
13
b
Varsányi Krisztina
         
történelem
Csorba Noémi
13
a
Kertész Gábor
történelem
Fraunberger Mercédes
13
b
Farkas Mónika
történelem
Frühwirth Tamás
12
a
Kertész Gábor
történelem
Glöckl Szvetlána
13
b
Farkas Mónika
történelem
Hajzer sándor
13
a
Kertész Gábor
történelem
Híves Estilla
12
a
Kertész Gábor
történelem
Horváth Balázs László
13
a
Kertész Gábor
történelem
Kaltenecker Miklós
12
a
Kertész Gábor
történelem
Kékesi Gergő
12
a
Kertész Gábor
történelem
Kertay Ágnes
12
a
Kertész Gábor
történelem
Kiss Richárd
12
a
Kertész Gábor
történelem
Mészáros Bence
12
b
Farkas Mónika
történelem
Müller Norbert
12
a
Kertész Gábor
történelem
Nagy Ágnes
13
a
Kertész Gábor
történelem
Nagy Simon Aladár
13
b
Farkas Mónika
történelem
Papp Dénes
12
a
Kertész Gábor
történelem
Pintér Noel
12
a
Kertész Gábor
történelem
Rédl Tamás
12
a
Kertész Gábor
történelem
Sebők Máté Zoltán
13
a
Kertész Gábor
történelem
Szabó Annamária
12
b
Farkas Mónika
történelem
Szabó Márk
12
a
Kertész Gábor
történelem
Szauter Mária
13
b
Farkas Mónika
történelem
Tepliczky Csilla
13
b
Farkas Mónika
történelem
Ürögi Réka
13
b
Farkas Mónika
történelem
Varga Patrick
12
a
Kertész Gábor

 

 
    
Ma 2018. szeptember 19., szerda Vilhelmina napja van. Holnap Friderika napja lesz.

A tanév végéig már csak...

Courtesy of Go Mylo Countdown

felvi

ONLINE

Oldalainkat 441 vendég böngészi